Depilacja laserowa – Light Sheer

Na czym pracujemy:

LightSheer ET

LightSheer ET

Nasz gabinet LaserQclinic proponuje szeroki wachlarz usług dermatologiczno-kosmetologicznych, w naszej ofercie jest między innymi: depilacja laserowa Light Sheer.

Niechciane owłosienie spędza sen z powiek nie tylko osób cierpiących na różnorodne zaburzenia hormonalne. Piękna, gładka skóra to dążenie wielu osób, często zmęczonych goleniem, które przynosi efekty jedynie krótkotrwałe. Starsze metody depilacji, jak np. elektroliza, która często bywa bolesna, a czasami zostawia po sobie nieestetyczne blizny, także nie są w pełni zadowalające.

Jak wygląda zabieg?

Na bardzo wymagające potrzeby wynaleziono innowacyjne rozwiązanie. Laser Light Sheer to aktualnie najskuteczniejsza metoda depilacji. Efektywna depilacja laserowa Light Sheer usuwa niechciane owłosienie całkowicie – poprzez zniszczenie struktury włosa. Wiązka lasera wnika głęboko w skórę i trwale niszczy mieszki włosowe.

Depilacja laserowa Ligh Sheer jest zabiegiem bezpiecznym – nowoczesna technologia dokładnie dopasowuje ilość emitowanej energii do rozmiarów mieszka włosowego i ilości zawartej w nim melaniny (pigmentu odpowiadającego za barwę naszych skóry, włosów, tęczówek oczu). Ona pochłania emitowaną przez laser energię , przez co mieszek włosowy zostaje termicznie uszkodzony, a otaczające go tkanki pozostają nienaruszone. Dzięki temu depilacja laserowa Light Sheer nie niesie za sobą ryzyka poparzeń i innych uszkodzeń skóry.
Zabieg z użyciem lasera Light Sheer można wykonywać na różnych częściach ciała – na dużych powierzchniach, jak np. plecy czy klatka piersiowa, a także w delikatnych strefach bikini. Depilacja laserowa Light Sheer jest bezpieczna i praktycznie bezbolesna. Nasi specjaliści każdego klienta traktują wyjątkowo i dobierają podstawowe parametry lasera i liczbę potrzebnych zabiegów do ich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Jak przygotować się do zabiegu?

Do zabiegu powinno się odpowiednio przygotować: dzień przed zabiegiem należy dokładnie ogolić się maszynką w miejscu poddawanym zabiegowi. W tym miejscu nie powinno się nakładać balsamów, antyperspirantów, podkładów i innych kosmetyków.

Przeciwwskazania

Kto nie może poddać się zabiegowi? Z depilacji laserowej zrezygnować powinny: kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby chore na nowotwory, padaczkę, choroby autoimmunologiczne, infekcje skórne (wirusowe, bakteryjne, grzybicze). Termin zabiegu powinny odłożyć w czasie osoby, które wystawiały się na działanie słońca (opalanie) mniej niż 4 tygodnie przed zabiegiem, oraz te, które wykonywały depilację woskiem, pęsetą czy depilatorem mniej niż 4 tygodnie przed zabiegiem. Nasi eksperci służą poradą w zakresie bezpieczeństwa wykonania zabiegu depilacji laserowej.

Zapraszamy do naszego gabinetu LaserQclinic na warszawskim Wilanowie oraz do zapoznania się z resztą naszej bogatej oferty.

Cennik

Depilacja laserowa Light Sheer (PANIE)

Górna Warga
200 zł
Skronie
200zł
Broda
200-230zł
Baki
220 zł
Kark
230 zł
Przedramiona
250 zł
Owłosienie Wokół Brodawek Piersiowych
150 zł
Pachy
230 zł
Linia Biała Brzucha
300 zł
Uda
430 zł
Łydki plus kolana
400 zł
Bikini Podstawowe
220-270 zł
Pośladki
220 - 250 zł
Bikini Całkowite głębokie
450 zł
Kolana
100 zł
Stopy i Dłonie
100 zł

Depilacja laserowa Light Sheer (PANOWIE)

Uszy
130 zł
Policzki
250 zł
Kark
250-300 zł
Szyja
200-300 zł
Dłonie lub stopy
150-190 zł
Ramiona
250 zł
Pachy
250 zł
Dekolt/Tors
400 zł
Plecy
600-700 zł
Łydki
500 zł
Bikini Podstawowe
400 zł
Pośladki
400 zł
Bikini Całkowite
550 zł

Skontaktuj się z nami

[]
1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder